سامانه هوشمند رگال میزبانی مناسب برای پیام های شما .

نوامبر 17, 2015|

خرید پنل واتس اپ

خرید پنل واتس اپ

خرید پنل واتس اپ

طی گزارش شرکت lara mac شبکه ارتباطی واتس اپ گسترده ترین شبکه موجود در کشورهای خاور میانه میباشد که از هر 10 کاربر تلفن همراه هوشمند 8 نفر آنان واتس اپ دارند.
در ایران هم بعد از تلگرام این اپراتور کشش بالا و سرعت ارسال مناسبی دارد که طی تجربه های ما در این زمینه کاربران جنوب کشوری ایران از بالاترین آمار استفاده از این نرم افزار هستند.
برای اطلاع از اینکه کار این پنل چیست میتوانید به مطالب ما مراجعه کنید.
شماره های موجود در بانک اطلاعاتی ما آپدیت سال میباشند و اینکه شماره ها جدید و کامل باشد تا اینکه شماره ها با نرم افزار ساخته شده باشند خیلی تفاوت است.
مثلا بانک شماره های موجود ما بانک شماره همراه اول و بانک شماره ایرانسل هستند که از یک دیتابیس 48 گیگی تشکیل شده اما کسانی که نرم افزار و سایت هایی را طراحی کردن و بابت شماره هزینه ای نکردند از نرم افزار هایی استفاده میکنند که بصورت اتوماتیک برای شما بصورت تصادفی شماره ایجاد میکند که این امر برای تبلیغات نمره منفی بسیاری دارد.
قیمت های پنل واتس اپ همانند قیمت های پنل تلگرام و … هست و هیچ فرقی ندارند چرا که هر یک از پنل های ما از 6 سرویس : واتس اپ , تلگرام , وایبر , اینستاگرام , لاین , پیام کوتاه و بزودی پنل تانگو بهره مند هستند که هر 6 سرویس بصورت یک پنل در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

 

 

برخی از مشتریان ما